| Manea_Victor_1997 a întrebat:

Am un laptop cu procesor amd a6-3400m apu with Radeon(tm) HD Graphics 1.4 GHz si as vrea sa il inlocuiesc cu ceva mai bun ma poate ajuta cineva cu o sugestie?

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Stai. Vrei sa schimbi procesorul sau laptopul. Procesorul nu mai poti sa-l schimbi, trebuie alt laptop. Daca te refereai la laptop, spune un buget si ne uitam sa vedem ce gasim in bugetul tau.

| Manea_Victor_1997 explică (pentru AlinKun):

Eu vreau sa schimb doar procesorul

| AlinKun a răspuns (pentru Manea_Victor_1997):

Nu prea se poate

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Nu se poate sa schimbi procesorul unui laptop deoarece acesta a fost construit STRICT pentru piesele cu care a iesit din fabrica...

| RAY a răspuns (pentru Signori_Gianmario_1993):

Se poate, pentru ca e intr-un soket

| Manea_Victor_1997 explică (pentru RAY):

Se poate dar vreau sa caut ceva mai bun