| akashi4 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop si vreau sa stiu daca are Windowsul instalat sau trebuie sa-l pun eu?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca scrie Free Dos sa stii ca nu are windows instalat. Unele au Linux ca program.Eu mi-am luat un Toshiba Satellite in decembrie Free Dos iar windows-ul (w 8) mi l-a instalat baiatul de la Altex care mi l-a vandut.A venit seara dupa program la mine acasa.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hello..Majoritatea laptopurilor vin acum cu windows 10... Doar ca cer foarte multe update-uri.
Un sfat...NU cumpara lenovo...Nu is bune de nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si noi de unde sa stim daca il are sau nu instalat? Vezi si tu ce scrie in oferta.

| K0sti a răspuns:

Depinde cum dai cu banul...
Daca vrei sa platesti si licenta, ai licenta, daca nu...nu! Greu!

| TudyCFR a răspuns:

Atunci cand il cumperi o sa iti spuna. Daca scrie pe el FREE DOS inseamna ca nu are windows instalat, iar daca are iti spune ce windows are. Dar cel mai bine iti iei cu el gata instalat.

| NechitaCosmin a răspuns:

Majoritatea laptop-urilor cumparate au windows-ul bagat. Poti sa intrebi cand il cumperi si personal.Si daca nu are poti sa ii ceri sa il bage acolo.