| Диана a întrebat:

Am doua intrebari:
1. De ce imi merge netu' asa greu? :-l Trebuie sa astept o gramada ca sa pot intra pe vreun site... angry
2. De ce nu mi se schimba avatarul de pe mess? Am iesit de o gramada de ori, si am intrat inapoi... Si, nimic. straight face
Mersi! happy

5 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

1. Pai depinde, poate de la cablu, dar depinde pe ce esti
2. Din cauza ca iti merge netu greu

| lol1232 a răspuns:

1Este de la net iti recomand sa iti schimbi windows-ul cu cel de la vista windous 7 cu el iti merge netul foarte bine eu asa am
2Ai probleme cu windows-ul si de aia am patit la fel ca tine vezi u ce faci bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti merg si restul programelor mai greu probabil ai ceva virusi. pentru inceput reinstaleaza`ti windows`ul. daca tot greu iti merge netul e de vina.winking

| Sorinella20 a răspuns:

Ai net la zapp sau Vodafone? Astea merg cel mai greu. Am avut si eu la zapp si exact aceleasi probleme intampinam, de vazut vreun video pe youtube nici nu se punea problema, ca trebuia sa stau 1000 de an. Deci e de la net-viteza mica. Nu prea ai ce face in cazul asta. (Mentionez ca nu e musai sa ai net a astea 2 sunt si altele la fel de slabe si "incete"). ><

| princesslove a răspuns:

Pai ce explorer ai? si s-ar putea sa fie de la explorer sau sa fie laptopul(sau calc) prea incarcat