| VasileMoldova a întrebat:

Am auzit un sunet ciudat venind de la incarcator. Nu am mai auzit pana acum. Ce e sunetul ala? Sa stiu daca e ceva periculos. Incarcatorul e cel ce il folosesc pentru a-mi incarca castile( in trecut era de la o tableta). Multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Vreun contact slabit.

8 răspunsuri:
| Frunzescu a răspuns:

Dacă este un bâzâit foarte înalt, toate incarcatoarela fac asa dar pentru unele trebiue sa iti lipesti urechea de ele ca sa auzi

| VasileMoldova explică (pentru Frunzescu):

Da era un biziit asa silentios. Deabia azi am observat. Dar la incarcatorul meu pentru tefon nu se aude... Sau nu am fost atent?

| darrio2007 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Inauntru are un transformator. In mod normal nu ar trebui sa faca.

| VasileMoldova explică (pentru darrio2007):

Deci oare de la ce e. Vreau sa stiu cauza ca sa nu se intimple asta si la incarcatorul de la telefon. Ce-i drept incarcatorul ala e de mult timp si mna. Oare care e cauza?

| VasileMoldova explică (pentru darrio2007):

Ok multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Pentru putin.

| darrio2007 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Vreun contact slabit.