| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru vreau sa cumpar un laptop performant care sa aiba monitor min 15" cpu min i5 si cu placa video dedicata de la n vidia sau ceva dar nu hd graphics deci bine am gasit asa ceva dar vreau sa aiba racire performanta si pretul max 1100 de euro Cererea mea este sa imi dati niste modele care ar merita sa o cumpar sau lincuri Multumesc

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X552LA/

Eu am laptopul asta, pe varianta cu procesor i7 de 1.8 GHz. Are placa video nVIDIA geforce 820M, 4GB RAM si dispune de sistem de racire IceCool.
Nu mai stiu exact pretul, dar a fost pana in 3.000 de lei.
Sper ca te'am ajutat. O zi buna!