| SakoChan a întrebat:

Am si eu o intrebare: la mine la liceu a fost instalat de curand programul de protectie al continutului pe care il acceseaza copilul numit RoboKid, care nu ma lasa sa intru pe facebook, pe youtube si pe multe alte site-uri si ma enerveaza. Ma intrebam daca e vreun mod prin care as putea sa il dezinstalez, sa "trisez" cumva? Pe site-ul oficial (http://www.robokid.ro/protectie_copii/_acc1_online/home/ ) nu am gasit nimic care sa ma ajute... Help? :o3

1 răspuns:
| Monster97 a răspuns:

Poti sa deblochezi site-urile din computerul principal dar.....nush daca poti ajunge acolo alta solutie ar fi la control panel add or remove programs si la RoboKid dai remove...

Sper Ca Te-am Ajutat