| carla2 a întrebat:

TPU, poate ca sunt novice... nu pot sa rezolv(nu stiu cum) problema. mea.
am coneziune f buna la internet, folsosesc chrome, e ok, dar cand vreau sa intru din internet explorer imi spune ca nu sunt conectata la internet. Care ar fi probleme si care rezolvarea? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Internet explorer este cel mai utilizat browser pentru a descarca alt browser.
vezi daca se repara asa:
http://blogs.msdn.com/b/ie/archive/2006/06/12/628499.aspx

| carla2 explică (pentru Zangetsu):

Multumesc mult. am rezolvat. Ce bine ca existati...

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Lasa internet explorer.E epic fail.Am blocat de 2 ori PC-ul cand am deschis din greseala browser-ul ala(ok...nu era numai browser-ul deschis dar chiar si asa...)