| anonim_4396 a întrebat:

Sincer, chiar am nevoie de ajutorul vostru! De curand mi-am descarcat niste teme pentru Windows XP, majoritatea au mers, mi-au placut, dar apoi mi-am descarcat o tema la care trebuia sa extrag ceva, am aplicat-o si mi s-a restartat calculatorul si cand s-a deschis nu era tema aceea ci Windows Classic style, am incercat sa mi`o pun pe cea veche inapoi ( Windows XP style ) si mi-a dat o eroare... Am mai avut inca o tema de pe net, Zune style sau ceva care mi-a mers si mi-a placut mult, si cand am incercat sa mi-o pun si pe aia tot eroare mi-a dat, deci acum am ramas cu Windows classic... crying Spuneti-mi ce sa fac crying

Răspuns Câştigător
| danutu_5597 a răspuns:

In primul rand acea tema era virusata! tia sters niste fisiere din Partitia C a computerului mai exact dintr-un folder SYSTEM32! ideea ar fi sa iti rinstalezi windows-ul si sa iti bagi un windows 7