| tabascus a întrebat:

Sal TPU, vreau sa stiu daca poti conecta un telefon android sau tableta cu iesire micro usb doar,la un monitor cu intrare dvi fara a fi conectat la un calculator, sa vad pe monitor ce se vede pe tableta, daca m am facut inteles. Adica tableta sa tina loc de calculator, bine inteles comenzile sa le fac pe tableta ca monitorul nu este touch si nici nu ar sti el saracul de ce apas eu pe el si gesticulez in fata lui ca nebunul laughing))))

Răspuns Câştigător
| questsoul a răspuns:

Poti folosi chromecast daca ai un slot HDMI, altfel nu poti face streaming pe monitor/tv din cate stiu eu.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate.