| BogdanAlex1997 a întrebat:

Ce placa video să-mi cumpar pentru gaming sub 360?

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Singurele placi video pentru gaming decent de la nVIDIA sau amd sunt gtx 750ti sau r7 360. Performantele lor sunt de 2-3x mai mari decat ce vezi la o placa video pana in ~350 lei. Ce gasesti mai jos de 400 lei sunt strict placi video destinate multimedia.

| AlexDFY a răspuns:

Iti recomand sa mai strangi bani, nu vei regreta, dar uite placa pe care o am eu
http://www.pcgarage.ro/......-bit-bulk/
Pe alte site uri este in stoc

| BogdanAlex1997 explică (pentru AlexDFY):

Merge Pes 2016 pe ea?

| AlexDFY a răspuns (pentru BogdanAlex1997):

Ce procesor ai? si cati gb ram?

| BogdanAlex1997 explică (pentru AlexDFY):

Dual Core si 2gb ram
Mai cumpar rami daca e nevoie

| AlexDFY a răspuns (pentru BogdanAlex1997):

Mhm e cam slab procesorul, daca ai avea un procesor bun si minim, dar minim 4 rami, e posibil sa te ajute, daca ma intrebai de gta si alte jocuri shootere stiam, dar de pes/fifa nu stiu ce sa zic, intra pe game debate si incearca

| BogdanAlex1997 explică:

Alex,merge pes 2016 pe ea?

| TonySzabo a răspuns:

Daca îți trebuie doar ca sa te joci îți sugerez sa îți mai strângi bani, dar dacă e pentru a face videoclipuri pentru Youtube la vârstă ta mai bine te împuști (părerea mea)