| Alecsx25 a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar si eu.calumea nu Taci. qwerty preferabil,daca se poate de la magazinele germanos/internity..., si modele incercati si voi...nokia,samsung,LG,nu Motorola,Alcatel si daste, apropo pana in 400lei, 4 milioane vechi. Funda cel mai bun raspuns. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Http://www.olx.ro/q/qwerty/c-219
De aici comanda o prietena si este super multumita! Eu iti recomand : Nokia C3-00, Huawei G6608, Nokia X2-01 red ( e cu rosu si negru si arata super), Nokia Asha 302, Nokia X2-01 pe negru e fain, Samsung A187, Huawei G6620 QWERTY! Toate sunt foarte bune si se gasesc oriunde! Funda?

3 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Telefon cu Taci? Nu am auzit asa ceva poate cu touch...

| horroq a răspuns:

Am o oferta buna pentru tine. contacteaza-ma : id mess horroqscarry

| Apetroaie_Daniel_1997 a răspuns:

Noki5220
expres miusic