| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Cum sa imi scot parola de la calculator?
am gasit pe un site cum sa imi pun prola la calculator dar cand l-am deschis in loc sa imi ceara parola imi zicea ca mi-a expirat licentathinking
acum nu imi mai merge nici antivirusul si nu pot intra pe unele site-uri
imi zice sa imi activez un cod...thinking sa cumpar o licentathinking
parola mi-am pus-o cand am deschis calculatorul apasand pe del...thinking ceva de genul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in bios apasind tot pe tasta del..si dai pe 'reset default' apoi apesi pe F10 si enter

10 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Singura solutie este sa-ti reinstalezi alt sistem, a intrat in functie protectia Microsoft antipiratare.

| kh1ss a răspuns:

Cel mai simplu e sa iti reformatezi pc` u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa fie te le procesor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu mie mi-a expirat de multe ori da mi-am pus emreu alt windows big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi barbata toate au un inceput si un sfarsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor voi folositi cont de administrator si cand pateste pc`ul ceva gata... facetiva ma cont personalstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti reinstalezi windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste tot si vezi

| elona12347 a răspuns:

Sau mai poti sa intri in Control Panel o sa-ti apara multe programe, dai click pe User Acconts in intri in el Reset Password apesi acolo iti scrii parola si dai Ok.Asa am facut eu nu stiu daca te. ajuta pe tinewinking