| nyksm a întrebat:

Cum scap de eroarea (windows cannot access the specified device or file.You may not have the apporoprite permissions to access the item)

oricum eu tot dau funda la orice raspuns dacai corect
bafta sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| nyksm explică:

Mersi dar milam istalat windowlsul

| cosminutu a răspuns:

Salut!
Incearca sa adaugi permisiuni depline (De administrator) la userul de pe OS.
Poti face asta din Control Panel > User Acounts!
Succes!
Daca nu te descurci contacteaza-ma!

| sanduRo a răspuns (pentru cosminutu):

Auzi ajuta-ma pe mine Cnd potihappy

| nyksm explică (pentru sanduRo):

Frate e cel mai bine sa ti reistalezi windows xp eu mi-am luat un CD de la un prieten cu windows xp turbo si merge acum pc foarte bine big grin fa-ti rost de CD cu windows nu conteza cec windows e dar trebuie sal reistalezi ca asa mi-a facut de 2 ori

| sanduRo a răspuns:

Si eu am o problema vreau sa ma ajute cine va! am scos de pe net un joc si o trebuit sa dezinstalez antivirusul si windows firewall si acum le-am activat si cand dau pe cv program joc etc imi da eroare ce sa fac?