| nyksm a întrebat:

Buna tupu! azi mi-am luat anti-virus avira si m-a dat o eroare (windows cannot access the specified device or file.You may not have the apporoprite permissions to access the item) si acum nu mai pot sa mai intru in nimic dabi am facut HTML ca sa intru in browser ) cum sa fac sa nu-mi mai apara intreafar sal istalez windowsul
am windows7
512ram
256VIDEO
Procesor Intel(R) celeron 1.60
ajutati-ma

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca asta ->>> Deschide Internet Explorer
- clic pe Tools
- clic pe Internet Options
- selecteaza Internet şi clic pe Custom Level
- in secţiunea Miscellaneous seteaza ‘Launching applications and unsafe files’ to Prompt (recommended), aşa cum se arată în imaginea de mai jos:
http://www.leonelson.com/wp-content/uploads/2009/08/Permissions-265x300.jpg
Bafta!

| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Ai windowsul virusat, cel mai bine ar fi o formatare, daca ai putea totala, dupa aceea poti reinstala avira, click dreapta pe el dupa care run as administrator

| backback a răspuns:

Ia-ti de pe google Malwarebytes Anti-Malware dai o scanare si apoi reinstaleaza antivirusulhappy

| nyksm explică (pentru backback):

Mai? eu nu pot sa mai istalez nimica da pe browser dabi intru mi apare asa (windows cannot access the specified device or file.You may not have the apporoprite permissions to access the item) traducerea (Windows nu poate accesa dispozitivul specificat sau file.tu nu poate avea permisiunile apporoprite pentru a accesa elementul)

| kosti99 a răspuns:

Antivirusul abira este cel mai prost de aceea scoateti de pe net AVG internet security merge perfect

| nyksm explică:

Rasp pm me

| nyksm explică:

Mai sptept si alte raspunsuri si multumes catalin

| nyksm explică:

Eu nu pot intra in nimica

| nyksm explică:

Am facut netu dar aapre asa din dau sa intru n jocuri (windows cannot access the specified device or file.You may not have the apporoprite permissions to access the item)