| whiteviper98 a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa mergeti intr-un loc strain, unde ati merge? Eu in Dubai:X

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

In Thailanda, multe "prietene" devin "prieteni". La cat de ieftina e acolo operatia de schimbare de sex, s-ar putea sa te-ntorci "doar tu si prietenul tau"

13 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Pe o alta planeta!

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
as merge in HAwaiilove struck

| claudiu11re a răspuns:

Thailanda.doar eu si pr mea...

| whiteviper98 explică (pentru sonny89):

Tare asta laughing

| claudiu11re a răspuns (pentru sonny89):

Prietene esti prea prost pentru situ asta pe bune tu crezi ca tot ce zboara in filme se mananca sa fim seriosi...ma refeream ca m-as duce acolo dar nu am zis si dc.asa ca taci dracu is la kick boxing idiotule de asta imi doresc asa de mult sa ajung acolo

| sonny89 a răspuns (pentru claudiu11re):

Prietene, iti multumesc pentru sincerele complimente (apropo, invata sa te exprimi). Formularea ta initiala era un pic haioasa si te duce cu gandul direct la asta. Si pana la urma ce **** mea te agiti? Ce sens ar avea faptul ca tu faci kick boxing si ca ai merge in Thailanda doar cu prietena? Absurd, lasa-ma-n **** mea-n pace cu astfel de comentarii.

| claudiu11re a răspuns (pentru sonny89):

Ok prietene esti un idi.ot

| sonny89 a răspuns (pentru claudiu11re):

In Thailanda, multe "prietene" devin "prieteni". La cat de ieftina e acolo operatia de schimbare de sex, s-ar putea sa te-ntorci "doar tu si prietenul tau"

| TeManancCuNutella a răspuns:

thinking
Chiar nu stiu.
Hawai sau Dubai love struck

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu as merge in Franta si as vizita o de la un capat la celalalt!
Dupa Franta sunt topita,am avut ocazia sa trec prin cateva orase din Franta cand mergeam catre Portugalia, iar cel mai frumos loc e Coasta de Azur, un loc mirific!

| TheBetaFox a răspuns:

Hmm. Probabil m-as duce in California. Zona Los Angelesului mi se pare extrem de interesanta!