| DomnulFantastic a întrebat:

Daca imi merge netul urat e din cauza ca-mi fura vecinul net?

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Mai mult ca sigur providerul e de vina sau calculatorul tau/ Nu ai parola pe net?

9 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

De obicei da, e posibil, mai ales daca descarca intr-una materiale de pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| raresandrey a răspuns:

Doar daca ai Wi-Fi, si nu ai parola pusa.

| heldeN a răspuns:

Da! Il fura,l-am vazut eu,l-a luat sub brate si l-a dus acasa
Nu,serios, daca nu e wifi poate fi de la provider/pc-ul tau, daca e wifi, pune parola, e asa greu?

| katalyn16tpu a răspuns:

Ai face bine sa arunci o privire pe afara.Probabil e stransa lumea ca roiul la wi-fi tau happy ))

| Pufarinaaaaa a răspuns:

Da..Clar!