| frouzz a întrebat:

Daca pun calculatorul pe repaus si il las asa se aprinde singur peste catva timp sau ramane pe repaus pana il aprind eu iar? Am windows 7.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu se aprinde singur.Il deschizi tu.In repaus se inchid unele programe.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, iti va ramane cu toate programele pornite de tine doar ca e pe repaus.
Noroc!

| Curioasa141414 a răspuns:

Cand este pe standby poti doar sa misti incet mousul caci are senzor si se deschide iar daca e inchis comlet apesi pe butonul de deschidere.Nu se deschide el singur.