| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! am o problema la orice vizionez pe internet, ma refer la filme sau pe youtube de ex.imi framiaza

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

1. Deschide Opera si da click pe meniul "Tools"
2. Selecteaza "Delete Private Data"
3. Click pe "Detailed Options"
4. Bifeaza toate casutele din acea fereastra.
5. Click pe "Delete"
http://img12.imageshack.us/img12/3337/operaa.jpg

| IgniteDarkness a răspuns:

In bara aceea rosie spre exemplu la youtube ai o bara rosie ca mercurul din termometru care avanseaza, in fata ei ai sa vezi inca una gri care avanseaza un pic mai greu.Da pauza pana acea bara gri avanseaza destul de mult, iar apoi dai play.ar trebui sa functioneze mai repede. Funda?

| marshiu a răspuns:

Posibil sa fie de la placa video, daca o ai integrata si e slabuta sacadeaza la filme, zic ca si la mine facea la fel