| kar1GaNNN a întrebat:

Deci cand vreau sa intru pe E-mail sa imi citesc mesaju trimis de adminii de la TPU in legatura cu problema mea, nu imi merge, pur si simplu intru acolo si imi zice Loading E-mail si nu pot deschide Spam sau Indox.
Uitati o poza : http://postimg.org/image/z6a552eqx/ si nu se incarca imi scrie doar asa :)
Dau funda + vot celui care ma ajuta.

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Intra prin alt Browser, de exemplu Internet Explorer sau Mozzila Firefox.
Succes!

| kar1GaNNN explică (pentru ksuper31):

Problema la Mozzila Firefox, dau click pe ea si numai nu se deschide, nu reactioneaza deloc. Iar pe IE8 SE blocheaza foarte tare.

| ksuper31 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Incearca sa deschizi Firefox prin administrator(click dreapta pe icoana->Run as Administrator) sau sa-l reinstalezi... Daca nu merge, incearca Opera, pe browser-ul asta sigur merge.

| Allєє a răspuns:

Bună! Prin aceeaşi problemă am trecut şi eu.
1. Fă-ţi un cont de gmail.
2. Pe TPU, dă click la Setarile contului meu -> http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
3. Scimbă-ţi adresa de yahoo în cea de gmail.
Apoi vei primi mesaje de la TPU.