| andrei003330 a întrebat:

E normal ca telefonul HTC one x sa se descarce foarte repede?

2 răspunsuri:
| DuTzVlAaA a răspuns:

@Flavyus07, nu ai habar ce ai spus in acest raspuns...
Da este foarte normal ca HTC one-x sa se descarce foarte repede, deoarece Displayul lui consuma foarte multa baterie!winking seteaza-i luminozitatea mai scazuta si nu o sa mai ai probleme cu el!happy

| Flavyus07 a răspuns:

Pai dupa ce il cumeri "formateazai bateria" lasa-l sa se descarce pana se inchide si dupa lasa-l la incarcat 12ore si sa vezi ca nu mai face figuri.Dar daca tot contiuna ori trebuie schimbata bateria ori ai grija la incarcator, ar fi bine daca continua sa il duci la un specialist.