| AvakinAndrei a întrebat:

Este normal să mi se descarce telefonul?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Este un truc unde daca bagi telefonul 1 minut pe putere maxima la microunde nu se va mai descarca niciodata, dar nu le spune la altii ca afla Electrica si ne rapeste. (/s)

| Simpatic a răspuns (pentru Wr3nch):

Numai radeti de el, daca o face si explodeaza cuptorul cu microunde? happy

| Wr3nch a răspuns (pentru Simpatic):

Am de ce sa rad cand posteaza ca l-am mintit.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

@ALM2000RO si tu esti un "anormal" pentru ca reprezinti comportamental si psihic o minoritate fata de majoritatea oamenilor normali, tu esti asexual si "Aromatic", deci tot un anormal!

sa arunce cu piatra cine este fara de pacat a spus Iisus, deci nu judecati sa nu fiti judecati!

| johnnny123 a răspuns:

Faci un concurs de întrebări stupide cu Lightdark?

Dacă stabilim că ați câștigat amândoi, încetați?

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu, suna la poliție.

| ALM2000RO a răspuns:

Da, este normal. Anormal este să pui așa întrebări.

| Standt a răspuns:

E normal. Daca se descarca foarte repede, atunci este anormal.

| MrAM a răspuns:

Nu, e anormal. Bateria la telefon trebuie sa ramana incarcata cel putin pe o perioada de 30 de ani. ( daca are in componenta plutonium)