| SpoiledBrat a întrebat:

E normal sa mi se descarce telefonul?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, este normal.
Bateria se descarca (in timp de cateva luni) chiar daca telefonul este oprit complet.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate intampla, atata vreme cat ai aplicatii si notificari, care stau deschise si functioneaza tot timpul, consumand bateria.

| ReddY25 a răspuns:

Dacă stai pe el, da

| ALM2000RO a răspuns:

Dacă îl folosești mult, da, e perfect normal. Ești al 3-lea care pune întrebarea asta în ultimele zile aici, v-ați luat unul după altul? laughing

| Ciprian09 a răspuns:

Nu e normal! Ia unul fix Mai bine, ala nu consuma deloc baterie, merge conectat la satelit, nu plătești abonament! Treziți-vă băieți! Pe xe lume trăiți?

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Nu.Ar trebui sa-l duci inapoi si sa-ti cumperi unul fix cu fir.