| tiktak44 a întrebat:

Funda,am dus la decodat iu ipgone 4 codat pe Vodafone, mi-a zis 2 zile sa nu bag sim in el,zis si facut, am asteptat si dupa 2 zile am bagat cardul de la cosmote,mi-a zis sim blocat,am bagat pin-ul si am apasat deblocati,dar nu merge, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Asigurate ca ai introdus si pinu simul cosmote corect cea mai buna verificare este aceasta. Daca cu cartela de la Vodafone nu face figuri si functioneaza iar in alte retele nu functioneaza imi pare rau pentru tine Ai luat o Mare Teapă

| tiktak44 explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Trebuia sa conectez la itunes, dar mersi oricum