| Carmensita275 a întrebat:

Hei cum pot sa imi fac un blog/site gratis fara sa dau nici un ban
URGENT DAU FUNDA la cel mai ajutator raspuns

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Blog gratis iti poti face cel mai usor pe wordpress sau blogger. Site-ul e cu totul altceva si necesita scripturi speciale care nu pot fi urcate decat pe un host platit caruia sa-i atasezi si un domeniu platit. Deci daca vrei sa ai un domeniu al tau gen www.domeniu.com/ro/net etc, trebuie sa platesti altfel vei avea ceva gen www.domeniu.wordpress(blogger).com

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://blogratis.ucoz.ro/? gclid=CjwKEAjwwdOhBRCG0fPrlfO1gGUSJAC1FmHXv1vJ5tQOEjoOCXtMzrDMU1qD6ZTOf7BFab7AXcgbpBoC94Xw_wcB

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca nu stiu din ce cauza s-a despartit in doua link-ul. Dupa ce-l copiezi lipeste cele 2 bucati sau scrie Ucoz pur si simplu.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - este usor de folosit si e gratuit. In plus, au forum.ucoz.ro unde gasesti si foarte multe tutoriale.

| Glumet a răspuns:

Fa-ti cont pe blogger.com.