| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut! Am nevoie de ajutor! Eu i-am trimis un mesaj pe facebook unuia care se tot dadea la fata de care imi place si l-am injurat, dupa ce i-am trimis mesajul i-am dat block. Dupa vreo 1 ora am dezactivat block-ul pentru ca el mai posta mesaje de dragoste pe pagina acelei fete si nu puteam sa le vad daca avea block.Acum mi-am inchis contul de facebook sperand ca poate foloseste la ceva dar acum daca imi da el block mie eu nu mai pot vedea ce ii distribuie el pe pagina acelei fete.Ce sa fac? Dau funda!(stiu cum suna totul.stiu ca nu trebuia sa il injur si da sunt adolescent daca intrebati dar un sfat va rog)

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Esti varza.

| siriusblack98 a răspuns (pentru express11):

Multumesc daca spune maestrul laughing

| express11 a răspuns (pentru siriusblack98):

Pe naiba, mai imi vin si mie dracii...

| AdrenalinTm a răspuns:

happy pai fata alege u degeaba injuri si bati cu pumnul in masahappy
u fata trebuie sa o cuceresti nu sa indepartezi admiratori din jurul ei
ai cam uitat scopul