| Anonim134 a întrebat:

Hey...am un virus pe calculator am tot scanat la gasit dar nu pot sa'l sterg c ma >ajuta/?

7 răspunsuri:
| G a răspuns:

Teoretic, cand anitivrusul gaseste un virus, il sterge automat, nu trebuie sa faci tu nimic.
poate ne zici ce virus e. big grin

| Alex_2741 a răspuns:

Schimba win e cel mai sigur happy pentru ca nu stii ce tip de virus estehappy am avut virus de imi papa fisierelehee hee "exe" deci tot ce era exe era mancat. efectiv tot nu imi mai mergea straight face. cel mai bine schimbi windows big grin. Succes kiss

PS:. ia-ti Avast, Norton 10. astea 2 sunt cele mai bune :*

| mugurel021978 a răspuns:

Ai antivirus?! e free? daca e free poate nu dezinfecteaza, doar gaseste. si unde e localizat virusul? in inima windowsului? treci pe Linux si nu sa mai folosesti resurse pentru antivirusi. pentru ca nu sunt virusi laughing

| Stefanaaa a răspuns:

Reistalezi windows.Altfel nu prea poti thinking

| Clever a răspuns:

Incearca cu un alt antivirushappy

| Anonim134 explică:

Ms de raspusuri... dar eu am antivirus dar nu stiu cum sa fac sa sterg virusul

| Gia_2031 a răspuns:

Hey Byby!

Incearca cu AVG. La mine a functionat. Succes!