| amordobrasil a întrebat:

Hi! Ieri mi-am luat un HTC Chacha si l-am tinut la incarcat cam 3 ore dupa care am umblat pe el si am observat ca s-a descarcat destul de repede adica cam in 18 ore. Acum l-am pus iar la incarcat. Trebuie sa il tin cat se incarca sau trebuia formatat? La Orange mi-au spus ca nu se mai formateaza il tin cat se incarca si atat. Din cate am citit pe net am aflat ca nu prea tine bateria la cha cha :-s.

1 răspuns:
| Boeing747 a răspuns:

La android dureaza ceva pana intra bateria in curs normal. Trebuia sa se incarce normal pana la 6-5 ori