| dummys99 a întrebat:

In momentul actual care e cel mai bun windows pentru gaming? Windows 8 s-au windows 7?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wind 8 nu e bun pentru nimic momentan

| AdrenalinTm a răspuns:

Windows 7
windows 8, 8.1 e cioburi si bun de nimic

| LenoreVoldaren a răspuns:

Pentru gaming cel mai bun este Windows 7. Eu am Windows 8 și din păcate nu pot instala multe jocuri compatibile pe laptop fiindcă TOATE jocurile cer Windows 7 sau mai jos. Jocurile căutate din ziua de azi încă nu au dat suport Windows-ului 8. Singurele jocuri compatibile cu Windows 8 le găsești numai în Windows Store. Dar acele jocuri sunt praf (de copii mici, gen Flppy Bird, Angry Birds dar și astea pe bani). Sper că te-am lămurit.

| 1lowendgamer1 a răspuns:

Pentru gaming win 7 cica win 8 are performante mai mari in gaming dar cat nu ar minti Microsoft sa il vanda happy

| MatyMatyna a răspuns:

Windows 7 il am si eu instalat si e chiar foarte bun!

| Alexandrum982 a răspuns:

Windows 10 Home (Anniversary Update)
Este foarte bun pentru jocuri mai ales ca are si functia More Desktop