| Triana a întrebat:

Nu pot pune muzica pe un card, cand incarc fisierul, apare pe card, dar daca scot cardul si il pun iar in calculator, fisierele dispar. Ce pot face? mentionez ca nu se salveaza nici o schimbare, daca sterg ceva, apare iar dupa ce scot si pun cardul.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ciudat. Încearcă să formatezi cardul și să pui iarăși pe el

| shannygelu a răspuns:

Pune cu total commander melodiile pe card sa fi sigur ca s au copiat

| GeorgyGirl a răspuns:

Pai sa reformatezi cardul sterge tot de pe el probabil e plin de virusi si daca nu merge nici asa eu zic mai bine sa iti cumperi un card nou dar primadata du-te si incearca sa bagi cardul la alt pc sa vezi daca cardul sau calculatorul e de vina!

Răspuns utilizator avertizat