| CyBeRnEtiCk a întrebat:

am si eu o problema azi am curatat pc si am scos placa video si rami ca sa fac curat iar dupa aceea le-am montat si surpriza pe ecran se vede negru si scris roz mereu (retin ca inainte sa fac curat se vedea normal) am incercat si cu alt monitor alt cablu si tot nu reusesc ce sa fac? App dau Funda pentru. raspunsul corect si multumirile mele. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Vezi daca ai bagat placa video si ramii bine. scoate-i si bagai iar

| CyBeRnEtiCk explică (pentru furios4you):

Am descoperit ce era a fost o piesa arsa