| ddcBMW a întrebat:

Am si eu problema cu PC-ul si sper sa ma ajute cineva.
Nu stiu din ce cauza,acum cand incerc sa imi fac windows-ul nu imi merge. Buteaza dupa CD,imi apare "press any key to boot from cd",apas ENTER, si ramane ecranul negru,nu se face ecranul albastru sa intre in instalarea propriu-zisa.
Astea se intampla cu Windows XP, dar Win 7 pot instala, dar calculatorul meu este foarte slab si nu suporte windows 7.
Ma ajuta si pe mine cineva? !

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Intai formatezi hardul, apoi o sa poti: http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/