| Stefan1993 a întrebat:

Salut ! Am un iPhone 3GS , i-am dat reboot si nu gaseste SIM-ul ... Deci apare logo-ul Apple , bag firul in Laptop ( am iTunes insalat ) , astept 3 minute , dupa care zice ceva in genul "Baga sim-ul si incearca din nou" . Am facut asta de 10 ori si nimic. Tin sa mentionez ca abia am reboot-at iphone-ul , deci nu apare nici configurari , youtube sau altele. Multumesc pentru ajutor !
FUNDA !

Răspuns Câştigător
| Fast92 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa incearca sa bagi alta cartela sim. e posibil ca acea cartela sa nu mai fie buna ..am patit si eu aceasta faza, am fost la operator de telefonie si mi-a dat o cartela cu acela-si numar de telefon ..bafta. funda?