| saper555 a întrebat:

Salut,Astazi am schimbat un dardisk de la Lenovo pe compaq610 si am instalat windows 10 apoi,am introdus hardul de la Lenovo in pc-ul Lenovo,si cand l-am aprins nu imi aparea, windowsul doar niste scrisuri gen boot si altele, cum pot rezolva problema,?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Le dadusi dracu de tot! Mai explica o data ca nu intelesaram din pitroceala aia!

| CPAElites a răspuns:

Stai ca nu am inteles bine!
Ai luat hard-ul de la pc-ul "x" si ai windows-ul pe hard cu pc-ul "c"? Si dupa ai mutat hardiskul cu windows dupa pc-ul "c" pe "x"? Nu se face asa ceva..Ca windowsul instaleaza driverele pentru placa de baza procesor etc.

| CPAElites a răspuns:

Incearca sa intrii in safe mode.si faci update

| saper555 explică:

Gata deja am rezolvat am dat Recovery Sistem