| Junior93 a întrebat:

Cum gasesc fisierele din google drive dupa ce am reinstalat windowsul. Recent am reinstalat windows 7 in locul XP-ului si cand am bagat din nou google drive am observat ca fisierele salvate pana la reinstalarea windowsului nu le mai gasesc in acel program de stocare online. Dar cand am verificat pe telefon, le-am gasit cu usurinta. Asadar, unde trebuie sa umblu ca sa dau din nou de ele in acel program?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si ai apsat pe plusul de sus din dreapta numelui tau?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inseamna ca nu te-ai conectat cu browserul. Eu, de exemplu, folosesc Mozilla. Ma conectez cu adresa de gmail si gata.

| Junior93 explică (pentru Salontanul):

Nu e din cauza asta. M-am conectat si la Browser

| Salontanul a răspuns (pentru Junior93):

Si ai apsat pe plusul de sus din dreapta numelui tau?