| Rar263 a întrebat:

Salut! Dacă am dat reset din fabrica la un telefon și când îl repornesc îmi cere adresa de e-mail sau nr de telefon, iar eu le-am uitat pe ambele, mai pot face ceva?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E grav daca nu poti tine minte o adresa de e-mail si un numar de telefon.
https://support.google.com/......er/6088915

Dupa ce reusesti sa faci asta, mergi la farmacie si cumpara MemoPlus pentru memorie.

| Rar263 explică (pentru darrio2007):

Telefonul respectiv nu l-am mai folosit de un an și ceva, am avut alte telefoane și multe adrese de e-mail, nu am avut de unde sa știu ca o sa îmi mai trebuiască la ceva.

| Vântulalb a răspuns:

Faci alta adresa de mail.
Dar cum sa nu-ti stii propriul numar de telefon?

| Rar263 explică (pentru Vântulalb):

Numarul l-am schimbat de vreo câteva ori și normal ca l-am uitat, acum având alt număr, telefonul nu l-am mai folosit de un an jumate-doi și acum am vrut sa îl dau la cineva, dar nu pot fara lucrurile astea

| Vântulalb a răspuns (pentru Rar263):

Nu ai spus ca ai schimbat numarul.

| literallythesamebruh a răspuns:

Îl duci într-un service pentru resoftare, sau daca nu este posibil schimbi placa de bază. Dacă iarăși nu este posibil există și alte metode, depinde de telefon.

| Ciprian09 a răspuns:

Îți faci alta adresa.