| Onutsu a întrebat:

daca te conectezi la wifi, la un laptop cu internet/wirelesthinking ...acel laptop poate sa vada unde intrii pe internet? pe ce site, ce vb?

Răspuns Câştigător
| Deer a răspuns:

Sunt de acord cu Rey, nu cred că poate să vadă, mai ales să citească conversațiile de pe messenger. Asta ar însemna că pub-urile care au WiFi gratuit pot să ne citească conversațiile care le avem în telefon, sau alte chestii de genul. Ceea ce nu cred că este adevărat...

6 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Teoretic. be relax, nu gasesti oameni care stiu sau care-si consuma timpul cu asa ceva.

| Deer a răspuns:

Teoretic, nu, nu poate sa vada.

| Onutsu explică (pentru Deer):

Ma refer conversatii messenger.happysigur? e o chestie complicatahappy

| Deer a răspuns (pentru Onutsu):

Sunt de acord cu Rey, nu cred că poate să vadă, mai ales să citească conversațiile de pe messenger. Asta ar însemna că pub-urile care au WiFi gratuit pot să ne citească conversațiile care le avem în telefon, sau alte chestii de genul. Ceea ce nu cred că este adevărat...

| HellYeahChristine a răspuns:

Nup.Te poti uita in continuare la p0rn linistithee hee doar sa nu iti verifice nimeni istoricul.

| Onutsu explică (pentru HellYeahChristine):

Daca vb in necunostinta de cauza mai bine taciwinking.

| ioan09 a răspuns:

Daca este setat poate si sa inregistreze