| Gimi13 a întrebat:

Am o problema cu un router hg658 romtelecom, nu pot face autentificarea pentru accesul la internet.Nu stiu de ce nu pot intra pe http://192.168.1.1.Am dat si reset modemului, am reinstalat si windows-ul pc-ului si tot nu reusesc.Cei de la romtelecom mi-au spus ca problema ar fi de la ceva de la securitate sau de la placa de retea :( Stie cineva ce pot face?

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

E posibil si asta. Mie nu-mi mai mergea ruteru si am chemat pe cineva sa schimbe. suna de la ei sa iti schimbe