| Bogdan69X a întrebat:

Am o simpla problema pe care nu o pot rezolva, am incercat orice, dar nu am restartat windows-ul. Sa va spun problema, atunci cand pornesc calculatorul si ajung la acea "baterie" care trebuie sa se incarce nu-mi mai apare nimic pe ecran, ecranul fiind complet negru, nu stiu ce sa-i fac, daca trebuie restartat windows-ul spuneti-mi va rog.
Dau fundawinking!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Restartat inseamna sa-l opresti si sa-l pornesti! Grea limba romana?