| Explosive97 a întrebat:

de curand am cumparat un Tv Samsung smart UE55ES5500 si nu stiu cum sa bag internetul pe el am internet de la RDS prin cablu am incercat sa vag direct cablul in el si nu merg e ma gandesc ca poate trebuie sa faci vreo setare cine imi poate spune dau FUNDITA daca se poate si un video nu neaparat.
Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Tu vrei net direct pe televizor? Unde ai auzit tu de asa ceva? Netul se conecteaza la pc, laptop etc.Nu la tv.

| Explosive97 explică (pentru darrio2007):

Pe un Smart Tv se poatewinking mersi totusi ca ai incercat

| darrio2007 a răspuns (pentru Explosive97):

Ok.Scuze.Cred ca nu am fost atent la intrebare.

| Explosive97 explică:

Daca te mai poti documenta sau poate poti intreba pe cineva ma pot conecta fara router?