| anonim_4396 a întrebat:

I-am făcut mamei mele niste adrese de e-mail. Ea nu își ține minte parolele. Cred că a avut vreo 3.

Am incercat sa recuperez parola ultimei adrese cu nr. de telefon dar nu merge.
Îmi dă o eroare de fiecare dată.

Și crearea altei adrese pe acel număr de telefon nu mai este posibilă.

Cum sa procedez?

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Adresa de mail nu am fost nevoita sa o recupwrez nicio data, dar stiu ca la alte conturi poti sa dai la,, am uitat parola,, si daca ai bagat acolo un nr de telefon, ca sa recuperezi parola, iti trimite pe acel nr. Un mesaj cu un cod, introduci codul primit si schimbi parola.

| NeedHelp1 a răspuns (pentru aneliram):

"Am incercat sa recuperez parola ultimei adrese cu nr. de telefon dar nu merge.
Îmi dă o eroare de fiecare dată.

Și crearea altei adrese pe acel număr de telefon nu mai este posibilă.

Cum sa procedez?"

| Nume6 a răspuns:

Mai deţii acel număr de telefon?