| kosti99 a întrebat:

imi puteti spune ce inseamna un portal web? Eu am cautat pe mai multe site-uri dar variaza mult pe unu imi spune ca este pagina web pe altu ca este site. Puteti sa-mi spuneti mai exact ce este?

1 răspuns:
| uninvited66 a răspuns:

Portal web, site, pagina web. acelasi lucru. TPU.RO este pagina web, este site. intr-un cuvant inseamna acelasi lucru. Exista diferente intre acesti termeni dar trebuie sa intru in detalii tehnice de programare sa iti spun care sunt iar daca php si html nu au legatura cu tine, degeaba!