| Frank51 a întrebat:

mi se aude un sunet de fundal urat cand este conectat amplificatorul la laptop, acest sunet nu se aude daca ampliful este conectat la pc, ci doar in cazul laptopului. oare de ce? este posibil sa nu am impanantare la laptop? din priza vine un cablu cu 3 fire, faza nul si impantare, dar dupa ce intra in acel transformator, ies doar 2, asta inseamna ca impanantarea practic nu ajunge la laptop. este posibil sa fie asta de vina? dau funda.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da!

| Arthiom a răspuns (pentru K0sti):

Pai ce treaba are impamantarea cu sunetul ala de fundal? (nu te contrazic, doar am vazut raspunsul tau si nu prea inteleg fenomenul, daca ai putea sa explici, ar fi minunat)

| K0sti a răspuns (pentru Arthiom):

De vestitul brum de retea ai auzit?

| Arthiom a răspuns (pentru K0sti):

Da, dar niciodata nu am stiut ce e, si nici nu am intampinat probleme care sa ma duca la termenul asta, deci nu am avut interes sa caut. Ce este?

| K0sti a răspuns (pentru Arthiom):

Pai vad ca ai, cauta!