| Neata_Marius_1994 a întrebat:

vreau sa imi dati si mie un tutorial cum sa schimb niste condesatori dupe o placa de baza sau macar sa imi explicati cat mai precis cum se face,dau funda multumesc,am la dispozitie un ciocan de lipit sacaz si cositor, sa imi ziceti daca mai am nevoie de ceva

1 răspuns:
| IonutzMariusz a răspuns:

Nu cred că reușești, îți trebuie stație de lipit cu infraroșu care e cam pe la 1400 Euro.
Cei care au un service de depanare electronice te pot aujuta