| Camelia196 a întrebat:

Salutare.
Am o mică problemă și poate mă ajută careva: am un tv smart LG cumpărat de vreo câteva luni și ieri seară când l-am pornit mi-a apărut pe ecran cuvântul "neprogramat". Am dat scanare și nu mi-a găsit niciun canal. Menționez că pot intrat pe YouTube și pe Netflix doar canalele de televiziune nu îmi merg. Ce pot să fac? A mai plătit careva?
Vă mulțumesc frumos!

11 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poate a picat temporar cablul. Poate compania de cablu a schimbat frecventa si codul, etc.

| doctorandus a răspuns:

Scoate-l din priza pentru un minut. Baga-l din nou in priza.

Cauta pe websiteul providerului frecventa si codul pentru zona in care stai tu.

| Lioana a răspuns:

Ai bagat cablul Tv in televizor'?

| Camelia196 explică (pentru Lioana):

Da, e băgat!

Răspuns utilizator avertizat
| Camelia196 explică:

Am rezolvat!
Vă mulțumesc frumos tuturor!