| RebelDemon a întrebat:

Nu stiu sigur daca am postat unde trebuie dar am o problema mereu cand ascult muzica pe youtube incepe sa cante cu baraituri si nu stiu ce sa ii mai fac am luat chiar si un program cu care sa fac pc sa mearga mai bine dar degeaba. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Ai incercat sa asculti o melodie sau sa vezi un filmulet pe vplay, 220, mess etc?
daca iti "baraie" la orice sunet atunci e de la driver pc - trebuie instalat altul mai nou
daca ti se aud alte chestii si nu se aude de la youtube atunci incearca pe alt browser