| Ioananmt a întrebat:

Samsung Galaxt Ace ori Nokia Lumia 610 care sa mi-l cumpar?

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce faci cu el. Daca nu te joci, mergi pe lumia(are putine jocuri, foarte putine), camera e mai calitativa, si se msca mai bine in activitati simple, gen navigare pe internet.

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Depinde la ce t hotarasti, d ar daca puteai sa mergi macar pe lumia 710, daca vrei WM

| Ioananmt explică (pentru sltlp):

Mi-am luat ace pot sa-mi iau orice aplicatiee gratis deci nu duc lipsa de nimic pe el

| paranteză a răspuns (pentru Ioananmt):

Cat ai dat pe el?

| Ioananmt explică (pentru paranteză):

250 euro

| BlaaBlaa a răspuns:

Nokia Lumia happy

| simina96 a răspuns:

Samsung galaxy ace parerea mea happy am o prietena care si l.a cumparat recent si ii foarte multumita de el.

| UssserName a răspuns:

Acewinking

| SofiaM a răspuns:

Samsung Galaxy Ace