| kolyan7 a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca introduc gresit parola user pentru PC-ul meu atunci cind il deschid si vreau sa intru in sistem,se va bloca calculatorul, si daca da atunci ce trebuie sa fac.merci

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La introducerea gresita a parolei calculatorul nu se blocheaza, doar ca iti va spune asta si nu se va deschide, va trebui sa introduci parola corecta. Numai bine!

| kolyan7 explică (pentru Ioandelasal):

Si daca o introduc gresit de mai multe ori?

| Ioandelasal a răspuns (pentru kolyan7):

Habar n-am, nu mi s-a intamplat niciodata. Cred ca tot asa este, dar nu sunt sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il deschizi si scoti bateria aceea micuta ce seamana cu o moneda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows nu este programat sa blocheze definitiv la introducerea incorecta a parolei de catre useri care incearca sa se logeze in desktop-ul propriu ori de cate ori ai incerca asta.
@valensteyn12 Bateria de care vorbesti apartine BIOS-ului nu are legatura cu winows-ul de pe hard, in acest caz parola este pe windows nu BIOS de ce vorbesti fara sa stii?

| irbis a răspuns:

Nu se intampla nimic.