| expertIT a întrebat:

TPU am o mare problema am eliminat toti virusii si cand apas pe o inconita imi da eroare...de exemplu cand dau pe mozila firefox zice(la eroare)windowns cannot acces the specified device, path or file. You may not have the appropriate permissinos to access the item. nu pot reinstala windounsu (nu stiu cum si n-am cd) un tutorial sa ceva daca este cazul.

8 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe iconita cu mozilla, si vezi daca poti rula cu "run as administrator ". daca mi-ai zice ce windows vrei sa instalezi(xp, vista sau 7) ti-as cauta un video tutorial.dar daca nu ai cd/dvd cu windows.nu stiu cum sa te ajutsad

| expertIT explică (pentru florin1979):

Sall da-mi un tutorial dar nu stiu de unde sa fac rost de cd eu folosesc xp proffesional

| florin1979 a răspuns:

Mai incearca sa cureti registrii cu c-cleaner. e un mic program gratis. scrii pe google c cleaner si il descarci, vezi daca il poti rula, este si in limba romana. altfel, numai sa pot intra in calculatorul tau cu team viewer sa vad exact problema. dar daca este din windows. si trebuie reinstalat, eu de la distanta nu ti-l pot instala.

| expertIT explică (pentru florin1979):

Da am cc cleaner si spybot si multe aalte programe dar din pacate sunt in quaratine si nu stiu cum sa scap...

| expertIT explică (pentru florin1979):

Da am cc cleaner si spybot si multe aalte programe dar din pacate sunt in quaratine si nu stiu cum sa scap.

| expertIT explică (pentru florin1979):

Id meu de mess este edy_karatistul@yahoo.com

| florin1979 a răspuns (pentru expertIT):

Ok te-am trecut in lista de messhappy

| ZoeyMe a răspuns:

Probabil acele programe sunt in carantina.Intreaba un specialist sa te ajute macar la inceput in legatura cu reinstalarea windowsului, sa nu faci vreo prostie.