| BossMan a întrebat:

TPU, va implooor ajutorul. Nu stiu cine, mi-a facut o gluma proasta. Nu stiu cine a intrat in pc meu, sau cum, sau nu stiu ce s-a intamplat, la google chrome, a cautat numai chestii cu gay. Azi, tatal meu a intrat sh nu stiu cum a vazut, ca ieri, pe la 19:28, a fost accesat un site k gay.Eu unu nu am fost, caci ma jucam metin, sunt dependent de metin. Faza e ca tata m-a intrebat daca amaccesat eu. m-am jurat k nu, am promis, a zis ca ma crede, dar eu nu sunt sigur ca ma crede. N u stiu ce sa fac. Va implooooor ajutooooooor va roooog ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Bossman, cum sa-ti explic... chestia asta se intampla din cauza unui virusel pe care l-ai luat de undeva, probabil de la cineva care ti-a trimis ceva pe mess sau pe un site pe care ai intrat, totul se stocheaza undeva.
Fa o scanare cu antivirusul pe care il ai, daca nu ai, cel mai bine ar fi sa-ti descarci unul. NU INTRA NIMENI in calculatorul tau fara permisiunea ta.
Intra in task manager(Ctrl+alt+delete) si uite-te daca vezi vreun program suspect, uite-te in start> all programs> startup, uite-te in: start>run> msconfig> tabul startup. Chiar si un hack de metin daca ai, poate fi un virus, un mic executabil pe care, daca l-ai deschis, poate sa-ti deschida si hackul, dar si site-uri porno.

Nu naviga pe internet fara antivirus, pentru ca se agata tot felul de prostii de pc-ul tau.

PS:Iti recomand avast.

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Poate a fost accesat din greseala si pentru scurt timp! Nu trebuie sa iti faci griji!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cata lume are acces la calulatorul ala? Doar nu vine cineva strain in casa la tine sa caute porno. Sterge si tu history la browser si gata.

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Te duci in dreapta la cheie si dai la history clear. daca deschizi un site cu crackuri/download iti deschide automat site-uri de genul asta.

| BossMan explică:

A vazut tata deja. va intrebam ce sa fac sa ma creada k nu eu am intrat? k eu chiar nu am intrat

| GLu a răspuns:

Dezactiveaza salvarea istoricului, si nu mai folosi Chrome