| EddyBigBoss a întrebat:

URGENT! As vrea sa aflu cat costa placa mea video si procesorul, pentru ca nu gasesc si spuneti-mi daca sunt bune de ceva...RAM-ul il am de 2GB!

-procesorul: amd athlon(tm) ii x3 450 processor

-ati radeon HD 4250

-RAM-ul il am de 2GB!

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlyxandirClaw a răspuns:

Ambele sunt extrem de vechi si practic decontate, adica scoase de pe piata.
Conform preturilor vechi de pe Newegg, totusi, ultimele preturi au fost: procesorul a fost $65 iar placa video de pe alt site in jur de $30.
Asta cand au fost bune.
Acuma, sunt extrem de slabe, nu prea sunt bune de ceva.

| EddyBigBoss explică (pentru AlyxandirClaw):

Si este bun de ceva pc-ul? Poate rula jocuri bune? Oricum imi merge the forest si alte jocuri mai noi pe el...

1 răspuns: